Obec Kladruby
Obec Kladruby U Vlašimi

Tříkrálová sbírka

Milí spoluobčané, o Tříkrálové sbírce jste již většina slyšeli, pro ty lidičky, kteří nemohou poslat platbu online přes počítač jsme po domluvě s děvčaty od ,,Šimánků" vytipovali umístění kasičky pro Kladruby do Marketu Marie Šimánkové na rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Kasička bude v obchodě umístěna ve dnech 11.1- 15.1.2021. Poté se budu snažit obejít alespoň já sama Vaše dveře, vrata a přepsat letopočet svěcenou křídou. Rádi by jsme koledu poslali k vašim uším, alespoň prostřednictvím obecního rozhlasu v sobotu 16.1.2021 v 15h.

Děkuji - za skupinu koledníků - Monika Jeřábková

Milí spoluobčané, o Tříkrálové sbírce jste již většina slyšeli, pro ty lidičky, kteří nemohou poslat platbu online přes počítač jsme po domluvě s děvčaty od ,,Šimánků" vytipovali umístění kasičky pro Kladruby  do Marketu Marie Šimánkové na rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Kasička bude v obchodě umístěna ve dnech 11.1- 15.1.2021.         Poté se budu snažit obejít alespoň já sama Vaše dveře, vrata a přepsat letopočet svěcenou křídou. Rádi by jsme koledu poslali k vašim uším, alespoň prostřednictvím obecního rozhlasu v sobotu 16.1.2021 v 15h.

Děkuji - za skupinu koledníků - Monika Jeřábková

Vážení,

zasílám Vám aktuální informace k TKS 2021. Zároveň Vás žádám o případné zveřejnění informací a případnou součinnost při vytipování vhodného místa pro umístění kasičky ve Vaší obci.

Přeji Vám všem klidný závěr roku v kruhu rodinném a v roce 2021 pevné zdraví a vše dobré.

KOLEDA BUDE ONLINE !!!

Aktuální informace k plánované Tříkrálové sbírce 2021. Dosud se předpokládalo, že bude probíhat do sběracích kasiček, jako v minulých letech. Nyní však vzhledem k celostátním opatřením nastala změna:

Dne 23.12.2020 se na mimořádném jednání Rady Charity ČR projednávala forma Tříkrálové sbírky 2021 v době pandemie COVID.

Bylo dohodnuto, že pokud bude Protiepidemický systém ČR (PES) na stupni pohotovosti číslo 5, lze Tříkrálovou sbírku dělat pouze online formou. ADCH Praha připravuje vše tak, abychom mohli šířit radost a požehnání prostřednictvím koledy bezpečně. Stupeň číslo 5 bude platit od neděle 27. prosince nejméně do 10. 1. 2021.

Tříkrálová sbírka 2021 bude prvně probíhat online formou. Na tuto variantu se pamatovalo a proto je možné Tříkrálovou sbírku 2021 přes web trikralovasbirka.cz.

Zde je důležité, že po zadání názvu města, obce nebo PSČ si dárce může vybrat běžně koledující organizaci. Jinak se příspěvek dárce rozdělí mezi všechny charity v ČR.

Také je možné ve spolupráci s koledníky např. zajistit umístění zapečetěných kasiček ve veřejně přístupných prostorách apod. Ve Vlašimi bude možnost přispět do zapečetěné kasičky např. v kanceláři Charity ČR, Ekocentru, Farmářském obchůdku, Bez Obalu. O dalších veřejně dostupných místech Vás budeme průběžně informovat.

Aktuality k Tříkrálové sbírce můžete sledovat na:

·         www.trikralovasbirka.cz

·         https://vlasim.charita.cz/