V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

18.05.2019

Mladičký muzikant Viktor Stocker z Kladrub

Mladičký muzikant Viktor Stocker z Kladrub vyhrál minulý víkend celostátní kolo Národní soutěže základních uměleckých škol ve hře na akordeon. A to nevídaným způsobem. Jako jeden z mála v historii soutěže obdržel plný počet bodů od všech porotců a v konkurenci všech věkových kategorií získal titul absolutního vítěze.

Mladičký muzikant Viktor Stocker z Kladrub

Mladičký muzikant Viktor Stocker z KladrubMladičký muzikant Viktor Stocker z Kladrub vyhrál minulý víkend celostátní kolo Národní soutěže základních uměleckých škol ve hře na akordeon. A to nevídaným způsobem. Jako jeden z mála v historii soutěže obdržel plný počet bodů od všech porotců a v konkurenci všech věkových kategorií získal titul absolutního vítěze.

18. 5. 2019 Zobrazit více

Čarodějnice -odpolední čarování

Čarodějnice -odpolední čarováníMilé čarodějnice, milí čarodějové, opravte košťata a přilétněte ...........
odpolední čarování s dětmi a večerní pálení čarodějnice

9. 4. 2019 Zobrazit více

Viktor Stöcker zvítězil v akordeonové soutěži ve Vídni

Viktor Stöcker zvítězil v akordeonové soutěži ve VídniSkromný mladíček Viktor Stocker z Kladrub u Vlašimi, se před týdnem zúčastnil mezinárodní akordeonové soutěže ve Vídni, kde získal 1. místo v kategorii do 10 let. Zde klikněte odkazy na youtube, kde je k vidění záznam jeho vystoupení. Myslím, že mluvím za všechny když řeknu ,, Viktore, jsme na Tebe hrdí!!!''
Monika Jeřábková

4. 3. 2019 Zobrazit více

Dětský karneval

Dětský karnevalObecní úřad a SDH Kladruby srdečně zvou na tradiční dětský karneval. Bude se konat v sobotu 2.3.2019 od 14 hod v Hostinci na Kopečku v Kladrubech . Hudba ,tanec ,soutěže jako vždy spoustu legrace ..